Točená zmrzlina


o točené zmrzlině

O točené zmrzlině

Točená neboli soft zmrzlina je způsob, jakým nabídnout zákazníkům chladivé a sladké potěšení prakticky kdekoli. Nevyžaduje tak velké investice do vybavení jako zmrzlina kopečková, mnohem rychleji se připravuje a umožňuje vyšší nášleh.
Softové zmrzliny mají oproti kopečkové zmrzlině ale i některá omezení. Čerstvé ovoce je možné použít pouze ve formě pyré, má mnohem menší možnosti dekorace a ve srovnání s gelatem i podstatně omezenější množství příchutí a variant.
Pokud chcete začít vyrábět točenou zmrzlinu, nebojte se nás kontaktovat. Kromě nabídky prvotřídních surovin spolupracujeme s nejlepsími dodavateli technického vybavení a můžeme vám poskytnout doslova služby na klíč.

mec soft

MEC Soft

MEC Soft je naše prémiová řada točených zmrzlin, které patří u českých zákazníků k nejoblíbenějším. Sytě krémové zmrzliny s výbornou texturou a charakteristikou rozpouštění.

mec italia

MEC Italia

MEC Italia je řada točených zmrzlin s vynikající krémovitostí, jemností a lehkou texturou. Oproti řadě MEC Soft získáte z jednoho balení větší objem zmrzliny a výroba je tak ekonomičtější.

mec sorbet

MEC Sorbet
MEC Sorbet je řada ovocných točených zmrzlin mimořádné kvality, zcela bez mléka a tuků. Výsledná zmrzlina je charakteristická vysokým obsahem ovocné složky, svěží chutí a skvělou konzistencí.

coffee shop

Coffee shop
Horká čokoláda, ledová káva, mražené krémy, mléčné nápoje a ledové čaje - to vše jednoduše, rychle a s profesionálním výsledkem.

mec sorbet

DekoraceColors Top jsou speciální polevy, určené pro zdobení formou dekorativních proužků na hranách softových zmrzlin.