Cukrařina

Cukrářské směsi

Cukrářské směsi

Na vývoji základů pro dezerty a dorty MEC3 spolupracoval s renomovanými cukrářskými mistry. Oddejte se vláčné chuti našich roztomile barevných cupcakes, nechte své smysly rozpustit v lahodných čokoládových dezertech, ochutnejte italský piškot, lehký jako peříčko, nebo vyzkoušejte neodolatelné linecké těsto – takové jste ještě neměli. Naše cukrářské základy umí být hladce sametové, křupavě křehké, nebo smyslně vláčné – záleží jen na vašich preferencích.

Cukrářské směsi

Makaronky

Ještě nikdy makaronky nechutnaly tak dobře. Křupavé nahoře, jako peříčko uvnitř, s bohatými náplněmi – naši cukráři jsou pravými mistry ve výrobě těchto malých dobrot!

Bavarois & Mousse

Bavarois & Mousse

Nadýchané korpusy, lehounké, krémové a fantasticky stabilní – nezáleží na tom, použijete-li smetanu nebo rostlinnou šlehačku. Cremfix je nejoblíběnější stabilizátor na trhu.

Lesky a glazury

Lesky a glazury
Lesklá glazura má za úkol zvýraznit barvu a krásu cukrářských výrobků. Naše řada lesků je ideální pro ovocné i krémové dorty, poháry a plundry. Brilantní lesk a čistý řez při nízkých i vysokých teplotách.

Hotové náplně

Hotové náplně
Hotové krémy k plnění a dekoraci pro úsporu času. Nenechte si ujít unikátní lískooříškové a sušenkové náplně, vycházející z našich nejúspěšnějších zmrzlinových produktů Quella a Cookies.

Ochucovací pasty
Ochucovací pastyKompletní řada čistých koncentrovaných past. Úžasná chuť, barva a vůně pro i tu nejnáročnější cukrařinu. Veškeré pasty jsou zpracované z čistě přírodních ingrediencí nejvyšší kvality. Zvýrazněte barvu a chuť vašich ovocných náplní přimícháním našich koncentrátů.

Variegata
VariegataNaše řada variegat představuje nejkompletnější nabídku náplní na trhu. Najdete zde vše, od křupavých oříšků zalitých v čokoládovém krému, po šťavnaté proužky limetkové kůry. Můžete je použít přímo nebo je navzájem kombinovat.

Polevy

PolevyKrémově hladké a hedvábně lesklé polevy pro potahování a výrobu ganache. Do nebe už je jen kousek.

Konvenience
KonvenienceVěděli jste, že nejpopulárnější světové dezerty můžete vyrobit snadno a rychle, bez kompromisu na chuti? Receptury MEC3 jsou překvapivě snadné a výsledkem předčí leckterého profesionála.

Modelovací hmoty
Modelovací hmotyVíce než dva roky nám trvalo, než jsme vyvinuli naše modelovací hmoty. Sněhově bílé, pružné, vláčné a téměř bez konzervantů – řada Mecflex vám umožní plně rozvinout vaši kreativitu.

Posypy a dekorace

Posypy a dekoraceVynikající křupavá zdobení pro všechny zmrzlinářské a cukrářské výrobky. Oříšky, cereálie, meringa, sušenkové směsi a další dekorace.

Topingy

TopingyJednoduchý způsob jak zvýraznit barvu i chuť zmrzliny a dát možnost vašim zákazníkům si vybrat.